Le Cercle Féminin
Vores abstrakte plakater designes med udgangspunkt i momenter og objekter vi møder på vores rejse gennem livet. Vi forsøger at fortolke på disse momenter og objekter, og vi tilfører i nogle tilfælde et lille twist, for at give alle plakater et forskelligt udtryk. Flere af vores abstrakte plakater er lavet i serier, som passer sammen med hinanden.
- På lager
- Levering: 1-3 hverdage
Når du køber en plakat med ramme, bliver plakaten leveret indrammet og klar til at hænge på væggen.
Levering
Vi leverer inden for 1-3 hverdage i Danmark. Vi sender med GLS og DHL. Levering til tiden forudsætter, at GLS og DHL overholder leveringstidpunkter. Kommer en pakke retur til Posterlife pga. fejl i adresse/forkert oplyst adresse, opkræver vi 49 kr. i fragt og administrationsgebyr for at skulle fremsende ordren igen. Også selvom ordren er leveret fragtfrit.
Returret/ombytning
Til den private forbruger som har handlet på hjemmesiden tilbyder vi dig altid 14 dages fuld returret. Dette gælder, hvis varen er i samme stand som ved modtagelsen. Når varens stand er godkendt, kan du enten få varen ombyttet eller overført købsprisen til din konto. Omkostninger ifm. ombytning sker for kundens egen regning.
Vi sørger for minimalt spild, og printer kun til den enkelte ordre!

230g/m² premium mat kunstpapir (FCS verificeret)
for bedst mulig skarphed, kontrast og farvenøjagtighed.

Solide rammer i egetræ, aluminium & messing
med ægte krystalklart frontglas for perfekte reflektive egenskaber.
Andre kiggede også på
Relaterede varer
-
Jeg ser de bøgelyse øer
Fra 300 kr. -
Billeder af brand og mord
Fra 300 kr. -
Det var en lørdag aften v1
Fra 300 kr. -
Det er så yndigt at følges ad
Fra 300 kr.